Rusya Kargo Taşımacılığı

Rusya’da karayolu taşımacılığı esnektir ve birçok mal türüne uygundur. Sevkiyat hizmetleri, komple kamyon yükleri (FTL), parsiyel kamyon yükleri (LTL), ADR, dökme kargo, dondurulmuş mallar, konteynerler konusunda size yardımcı olabiliriz, izin verin kargo taşımacılığında size yardımcı olalım.

 

Rusya Lojistik Hizmetlerimiz

Türkiye’den Rusya’ya parsiyel ve tam yük karayolu ,havayolu taşımacılığı yapmaktayız.

Karayolu Taşımacılığı

Kara Taşımacılığı’dan çeşitli mallar taşımaktadır. Aynı zamanda, evraklarla ilgili tüm sorunları hallederiz, 7 Gün güne kadar Kara Taşımacılığı’dan hızlı teslimat düzenler ve ayrıca küçük yükler taşırız.

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı’dan çeşitli mallar taşımaktadır. Aynı zamanda, evraklarla ilgili tüm sorunları hallederiz, 1-3  Gün güne kadar Kara Taşımacılığı’dan hızlı teslimat düzenler ve ayrıca küçük yükler taşırız.

Gümrük mevzuat danışmanlığı

İHRACAT

Fabrikaların İhracat departmanları ve gümrükçüleri ile sıkı çalışırız. Talimatlarımız doğrultusunda düzenlenen ihracat evrakları ile depomuza teslim aldığımız her bir mal için sorun ve bekletme yaşatmadan Türkiye’den çıkışı sağlarız.

Serbest Bölge Danışmanlığı

Serbest bölgeler; ülkedeki yasal ticari ve ekonomik alanlara dair hukuki düzenlemelerin uygulanmadığı ya da kısmen uygulandığı, ticaret için daha geniş teşviklerin sağlandığı ve fiziki açıdan bir ülkenin diğer bölümlerinden ayrılan yerlerdir.

3218 sayılı Serbest Bölgeler Kanunu’na göre, serbest bölgelerin kurulmasındaki esas amaçlar; ihracatı desteklemek, doğrudan yabancı yatırımları teşvik etmek, şirketleri ihracata yönlendirmek ve uluslararası ticaretin gelişmesine olanak tanımaktır.

İthalat Danışmanlığı

 

–          Gümrük dairelerinde sicil ettirme;

–          Gümrük işlemleri konusunda danışmanlık hizmetleri;

–          Gümrük vergileri;

–          Mal cinsine göre gümrük kodlarının tespit edilmesi;

–          Mal bedelini doğrulayan evrakların hazırlanması.

Parsiyel Yük Taşıma

Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir.

Nakliye sektöründe komple, parsiyel (grupaj), proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri sunulur.

Aynı güzergâhta bulunan birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel ( grupaj ) taşımacılık yada parça eşya taşımacılığı denir. Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergâhta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir.

Bize Ulaşın

İletişim bilgileri

BİZE ULAŞIN
+905012261070
info@meteortrans.com.tr

MERKEZ OFİS ADRES
Allure Towers. Civan sokak No 1, Avcılar/İstanbul
Tel.: +90 212 801 6403

DEPO ADRESİ
Selahaddin Eyyubi Mah. Uğur Mumcu Cad. Reba – Soylu İş Merkezi No: 33 Esenyurt/İstanbulTicaret Merkezi
Bağcılar / İSTANBUL

Leave A Message

Müşteri HizmetleriUA-220972748-1