Denız Taşımacılığı

Uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetimiz, profesyonel kargo ve lojistik ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve ürünlerinizi güvenli bir şekilde limana ulaştırır.

Uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetimiz, profesyonel kargo ve lojistik ekibimiz tarafından gerçekleştirilir ve ürünlerinizi güvenli bir şekilde limana ulaştırır. Depolama hizmetleri sunarak ürünlerinizin güvenli bir şekilde muhafaza edilmesini de sağlarız.

Uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetimiz, dünya genelindeki limanlara ekonomik, hızlı ve tam zamanında gönderim yapar. Haftalık düzenli seferlerimizle okyanus ötesi rotalar sunarak profesyonel bir deniz taşımacılığı deneyimi yaşatırız.

Full Container Taşımacılığı (FCL) ve Parsiyel Konteyner Taşımacılığı (LCL) hizmetleri ile güvenli transfer çözümleri sunarız.

Full Container Taşımacılığı, büyük ve ağır yüklerin taşınmasında tercih edilir. Yükün tamamını karşılayacak büyüklükteki konteynerleri kullanır ve tek seferde yükleme yapar.

Parsiyel Konteyner Taşımacılığı ise birden çok müşterinin kişisel eşyalarını ya da yüklerini doldurmak için kullanılan konteynerleri kapsar. İhracat ve ithalat taşımacılığının zamanında teslimatını sağlar.

Güçlü ve yaygın acenta ağı sayesinde, mallarınızın limana güvenle ulaşımını sağlarız. Ekonomik çözümler sunarız ve müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunarız.

Uzman denizyolu taşımacılığı firmamız, düşük maliyet avantajı ile yüksek hizmet kalitesi sunar. Profesyonel ekibimiz her zaman sizin için hizmet vermek için hazır bekler.

Teklif Formu

12 + 3 =

Müşteri HizmetleriUA-220972748-1