Rusya Lojisik firmaları

Rusya Lojistik Faaliyetlerimiz;Komple tır gönderdiğimiz gibi, parsiyel taşımacılık hizmeti de vermekteyiz.

İstanbul ve Moskova’da ofis ve depolarımız mevcuttur.

Karayolu Taşımacılığı

Meteortrans Lojistik, AB normlarına uygun başta Rusya’ya komple ve grupaj (parsiyel) uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermektedir.

 

Hava ve Denizyolu Taşımacılığı

Meteortrans Lojistik, Türkiye , Rusya , Avrupa , Çin merkezli ofis ve depolarıyla  müşterilerine en ekonomik yaklaşımla etkin ve kaliteli havayolu ve denizyolu taşımacılık çözümleri sunmaktadır.

 

Gümrükleme Hizmetleri

Meteortrans Lojistik müşterilerine kesintisiz ve entegre lojistik anlayışıyla Türkiye’de olduğu gibi varış ülkesi (Rusya)’da gümrükleme konusunda da hizmet vermektedir.

 

Depolama ve Konsolidasyon

İstanbul’da  bulunan depomuzda yüklerin toplanması, depolanması ve konsolide edilmesi ile en verimli şekilde tüm yüklerin sevklerini gerçekleştirmektedir. İstanbul Meteortrans Lojistik ve dağıtım noktasıyla Rusya Federasyonuna yapılan taşımaların organizasyonu sağlanmaktadır.

 

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı’nın esası, standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin, bir noktadan diğer noktaya standart dışı şekilde taşımaya dayanmaktadır. Meteortrans Lojistik standard dışı (gabari dışı) yükleri, müşterinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, en kısa zamanda ve en uygun taşıma yöntemini kullanarak hedefe ulaştırmaktadır.

Müşteri HizmetleriUA-220972748-1