Sürdürülebilir Lojistik Çözümleri

Günümüzde sürdürülebilirlik artık bir tercih olmaktan çıkıp zorunluluk haline geldi. Biz de lojistik sektöründe çevreye duyarlılığı önemsiyoruz ve sizlere sürdürülebilir lojistik çözümleri sunuyoruz. Daha az enerji tüketimi, düşük karbon ayak izi ve geri dönüştürülebilir ambalaj kullanımı gibi uygulamalarla, müşterilerimize çevre dostu hizmetler sunuyoruz.

Dijital Lojistik Çözümleri

Teknolojik gelişmelere Lojistik sektörü de dijitalleşmeyle katıldı. Biz de müşterilerimize dijital lojistik çözümleri vadediyoruz. Akıllı envanter yönetimi, e-ticaret lojistiği, taşımacılık yönetimi gibi dijital hizmetlerimizle müşterilerimizin işlerini daha kolay ve verimli hale getiriyoruz

Küresel Lojistik Ağı

Müşterilerimizin dünya genelindeki lojistik ihtiyaçlarına cevap verebilmek için küresel bir lojistik ağına sahibiz. Uluslararası taşımacılık, gümrük işlemleri, depolama ve dağıtım hizmetleri gibi pek çok alanda uzmanlaşmış çözüm ortaklarımız sayesinde müşterilerimize tüm dünyada güvenilir ve kaliteli hizmetler sunabiliyoruz

Yükün var mı ? Hemen Teklif Al !

9 + 1 =

Teklif Formu

9 + 2 =

Yük Talebi

“Dünya genelinde güvenilir bir taşımacılık ortağı olarak, tedarik zinciri yönetiminizi profesyonelce yönetmek için tüm sınırları ortadan kaldırıyoruz. Global taşımacılıkta size en iyi hizmeti vadediyoruz.”

Hizmetlerimiz
Rusya Parsiyel taşımacılık hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile görüşün.

Uluslararası Parsiyel taşımacılık servisi ile konsolidasyon, ayrıştırma, depolama, gümrükleme, kapıdan alım ve kapı teslimatı da dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilmektedir.

Bütçe ve zaman kavramının değerli olduğu havayolu taşımacılığında müşterileri için geliştirdiği özel servisler ile hizmet kalitesini ön planda tutan lojistik servis sağlayıcısı olarak hizmet veriyoruz.

Uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmeti ile ürünlerinizin uzman kargo ve lojistik ekipler aracılığıyla teslim edilecek limana ulaşmasını sağlıyor. Teslim edilen ürünler için uygun depolama yöntemleri sunan

Express Kargo geniş hizmet skalasıyla standart gönderimlerin yanı sıra ihtiyaç dahilinde sizin için özel kargo hizmetleriyle yanınızda yer alıp size uygun fiyat avantajlarıyla  çözüm üretiyoruz.

Hizmet Kalitesi

Tamamlayıcı hizmetlerimiz için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Hızlı, Güvenilir Teslimat ile Avrupa Parsiyel ve Komple Tır Yüklemeleri

SEKTÖRLER

Otomotiv
Kimyevi Maddeler
Çelik
Hazır giyim
Elektrik elektronik
Yedek Parça
Kapı Pencere Aksesuarları
Kumaş – Ev Tekstili
İplik Çeşitleri
Mobilya
Züccaciye
İnşaat Malzemeleri 
Ziraat Tarım araçları

Almanya
Avusturya
Belçika
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Estonya
Finlandiya
Fransa
Hırvatistan
Hollanda
Letonya
İrlanda

İspanya
İsveç
İtalya    
Polonya
Litvanya
Lüksemburg
Macaristan
Malta
Portekiz
Romanya
Slovakya
Slovenya
Yunanistan

Hızlı ve Güvenilir Teslimat!

 

Istanbul depo

h

yükleme ve çıkış

}

avrupa - rusya depo

Avrupa ve Rusya'nın herhangi bir noktasına hızlı ve güvenilir bir şekilde iç nakliye hizmeti sunuyoruz.

Müşteri HizmetleriUA-220972748-1